Mobilní domky v Maďarsku (lázně, Balaton), v Chorvatsku (Istrie, Dalmácie), ve Slovinsku (lázně)!

Obrázková galerie o kempu v Siófok

Máte již rozhodnuto?
Pokud ano, klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt bez rizika online!
Klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt ihned. Potvrzení obdržíte během 1 minuty! Pokud zatím si přejete zaslat poptávku, pak zašlete poptávku klasickým způsobem. K tomu použijte vedlejší formulář.

 

Omlouváme se, ale na stránce se pracuje. Brzy doplníme nové ceníky.
Přes to můžete poptávat pobyty rádi Vám zašleme aktuální nabídku.

Balaton-jih-Siófok

Obsah:

Základní informace
Ceník mobilních domků v letovisku Siófok
Pár slov o kempu a o letovisku Siófok

Maďarsko - nějvetší sladkovodné jezero Balaton, aneb Blatenské jezero - letovisko Siofok (Siófok). Mobilní domky umístěné v nejlépe vybaveném kempu u Balatonu. Kemp je vzdálený 4 km od rušnějšího Siófoku, centru hlavního města Balatonu. Máte-li rádi diskotéky, stylové, balatonské restaurace, drobné nákupy v moderních obchodech či na tržnici, kde prodávají své výrobky především prvovýrobci, krásné procházky pod staletými platany nebo excelentní zákusky či ovoce, pak si vyberte ke své dovolené - obzvlášť v létě pulzující letovisko - Siófok. Obrázkovou galerii najdete v levém sloupci tohoto článku.
Základní informace

Aqua Camp provozuje mobilní domky v Maďarsku v lázních Bükfürdő, Tiszakécske. U Balatonu v Alsóőrs, Vonyarcvashegy a Siófok. V Chorvatsku: Dalmácie - Pirovac, Istrie - Banjole, Istrie - Pula (Puntižela) a Istrie - Rovinj, Kvarnerský záliv - Klenovica. Jde o nejlepší kempy Evropy.

Místo umístění mobilních domku: v Aranypart Kemping és Üdülőfalu***
Mobilní domky v provozu: 29.4.-10.9.2016

 

Možno objednat:

 • minimáně 3 noci
  v období 7.-14.5.2016 a 29.5.-18.6.2016 - nástup libovolný den v týdnu,
 • minimáně 7 nocí
  v období 30.4.-7.5.2016, 14.5.-29.5.2016, 18.6.-16.7.2016 - nástup libovolný den v týdnu,
 • minimáně 7 nocí
  v období 16.7.-10.9.2016 - nástup ve středu nebo v sobotu.

Slevy:

 • 10-30 % skoro celou dobu provozu v případě rezervace na 7 nocí!
 • další slevy připravujeme!
Ceník mobilních domků v v letovisku Siófok
Období Cena za celý dům
a noc v Euro
Sleva
v případě
objednání
minimálně 7 nocí
16.-30.7.2016 101 sleva neni dostupná
30.7.-3.8.2016 101 sleva neni dostupná
3.8.-13.8.2016 101 sleva neni dostupná
13.8.-20.8.2016 101 sleva neni dostupná
20.-27.8.2016 65 sleva neni dostupná
27.8.-3.9.2016 45 sleva neni dostupná
3.-10.9.2016 31 -10%
Rekreační domky s výše uvedenou slevu jsou vyčleněny
v omezeném počtu!

Výse uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc nezávysle na počtu osob v mobilním domku (maximálně však 5 dospělých a 1 dítě do 16 let), elektřina, voda, teplá voda, plyn a používání celé výbavy domku, parkování u domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,00-1,70 Euro na noc a osobu), povlečení, ručníky a osušky, toaletni potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky) a závěrečný úklid, který si však lze doobjednat.
Co je třeba objednat předem?
Dětskou postýlku (2 Euro/den), dětskou židli na krmení (2 Euro/den), povlečení (cena podle počtu kusů).
Co není třeba objednat předem (stačí objednat na místě pobytu): klimatizace domku (4 Euro/den), závěrečný úklid (30 Euro).
Výse uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,30-1,70 Euro na noc a osobu - vyši si určuje místní samospráva), povlečení, ručníky a osušky, toaletní potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky), dětskou postýlku, židle na krmení a závěreční úklid, který si však lze doobjednat.
Kauce: při obsazení domku se vybírá kauce ve výši 100 Eur/domek, která se samozřejmě vrací v den odjezdu v případě bezproblémového předání domku. Pokud si objednáte úklid, nebo v době rekreace se rozhodnete, že si přejete nechat úklid po sebe, pak se z kauce se strhne cena úklidu, což je 30 Eur/domek.

Berte s sebou tedy jen pár věcí! Co? Přečtěte si článek o výbavě mobilních domků!
Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Pár slov o kempu v letosvisku Siófok

Všeobecné informace: kemp Aranypart (Zlaté pobřeží) je nejznámější a snad nejlépe situovaný kemp u jezeru Balaton. Je těsně u vody a přes několika set metrů pozvolně se prohlubující koryto jezera je jako tvořené pro rodiny s malými dětmi.

O letovisku Siófok
Letovisku Siófok se říká, že je hlavním městem nejenom jižního, ale i severního břehu Balatonu. Samotný centrum města snadno najdete. Stačí najít vysokou, nádherně opravenou, historickou vodní věž, dnes již sloužící jako výstavní místo, restaurace a kavárna. Kolem věži se nachází pěkný parčík, nepočet kaváren a restaurací, využívaný rekreanty, jako místo k příjemnému posezení. Zde se pořádají i různé koncerty a představení, a to pod šírým nebem.

Služby v kempu: v sezóně animační programy pro děti a dospělé, dětské hřiště, stolní tenis, různé sportovní hřiště, travnatá pláž. Za mírný poplatek: vodní lyžování, pronájem kol, surfu, minigolf, kluziště, vodní kolo.
Upozonění: na území kempu je každý host povinnen nosit po dobu pobytu identifikační náramek.

Obchody a služby: k celkovému pohodlí slouží v kempu restaurace, pizzerie, bar, zmrzlinový bar, veškeré obchody poblíž kempu. Další sužby kempu: sejf, směnárna, pronájem pračky, veřejně přístupný wifi přístupový bod (do omezeného množství stahování dat).

O zařízení mobilních domků, které jsou však úplně stejné, se dočtete v kapitole  Info  pod odkazem Zařízení mobilních domků.
O platenbních podmínkách se dočtete taktéž v kapitole Info pod odkazem Platební podmínky

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

V níže uvedeném období jsou dostupné jž poslední 2 domky  (pokud budete poptávat jeden z uvedených termínu, berte prosím do úvahy, ze po zaslání nabídky v případě zájmu reagujte co nejdřívě - děkujeme):
23.7.-31.7.2016
3.-9.8.2016
13.-17.8.2016
20.-31.8.2016

Poptávka na Siófok (AC)

Po odeslání poptávky Vám co nejdříve zašleme nabídku. Vyhovuje-li Vám nabídka, prosíme objednejte si služby v době platnosti nabídky. Každopádbě Vám nabídneme auomatický cenu, která již obsahuje veškeré publikované slevy.