Mobilní domky v Maďarsku (lázně, Balaton), v Chorvatsku (Istrie, Dalmácie), ve Slovinsku (lázně)!

Máte již rozhodnuto?
Pokud ano, klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt bez rizika online!
Nabídnutá kapacita online se může lišit od skutčnosti!
Klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt ihned. Potvrzení obdržíte během 1 minuty! Pokud zatím si přejete zaslat poptávku, pak zašlete poptávku klasickým způsobem. K tomu použijte vedlejší formulář.

 

Obrázková galerie o letovisku Balatonfüred

Omlouváme se, ale na stránce se pracuje. Brzy doplníme nové ceníky.
Přes to můžete poptávat pobyty rádi Vám zašleme aktuální nabídku.

Balaton-sever-Balatonfüred

Obsah:

Základní informace
Ceník mobilních domků v letovisku Balatonfüred
Pár slov o kempu a o letovisku Balatonfüred
Jaký je rozdíl mezi Balatonfüred-Alsóörsem a Balatonfüredem?
Letovisko Balatonfüred je rušné místo, lze říct, že se jedná o hlavním městě severního břehu. Od Balatonfüredu pouhých 9 km se nachází klidné letovisko Alsóörs (na kole po cyklostezce 8,5 km). Zařízení kempů kde se nacházejí naše mobilní domky v obou letoviscích jsou úplně stejné.

Maďarsko - nějvetší sladkovodné jezero Balaton aneb Blatenské jezero - letovisko Balatonfured (Balatonfüred). Mobilní domky umístěné v pěkném kempu u vody, stinné prostředí. Chcete se dobře najíst, vychutnat si aroma severobalatonských vín, projet 150 km dlouhou cyklostezku kolem jezera? Neváhejte, naložte rodinu, malé i větší děti a přijeďte k Balatonu. Čeká Vás moderně zařízený mobilní domek v hezkém kempu, pekně upravená pláž, sportovní možnosti, spousta možností na výlety. Obrázkovou galerii najdete v levém sloupci tohoto článku.

Základní informace

Happy Camp provozuje mobilní domky v Maďarsleanterna, Istrie - Pula (Fažana),  Istrie - Umag a na Slovinsku Čatež ob Savi. Jde o nejlepší kempy Evropy.

Místo umístění mobilních domku: v Balatontourist Zrt. Füred Kemping
Mobilní domky v provozu: 14.5.-25.9.2016
Možno objednat:

  • minimáně 3 noci v období 14.5.-2.7.2016 a 10.9.-25.9.2016 - nástup libovolný den v týdnu
  • minimáně 7 nocí v období: 2.7.-10.9.2016 - nástup středa nebo sobota (v případě rezervace 7 noci a to do 28.2.2016 jsou nabízené akční ceny)
Ceník mobilních domků v v letovisku Balatonfüred
Období Cena za celý dům
7 nocí
Cena za celý dům a noc
v Euro v případě rezervace 3-6 nocí
9.7.-13.8.2016 805 Euro 115 Euro
13.8.-20.8.2016 525 Euro 75 Euro
20.8.-27.8.2016 490 Euro 70 Euro
27.8.-3.9.2016 245 Euro 35 Euro
3.9.-10.9.2016 180 Euro 30 Euro
10.9.-17.9.2016 150 Euro 30 Euro
17.9.-25.9.2016 120 Euro 30 Euro

Výse uvedené ceny obsahují: ubytování na 7 nocí nebo podle počtu objednaných nocí (minimálně však 3 noci a to v období 14.5.-2.7.2016 a 10.9.-25.9.2016 - nástup libovolný den v týdnu) nezávysle na počtu osob v mobilním domku (maximálně však 5 dospělých a 1 dítě do 16 let), elektřina, voda, teplá voda, plyn a používání celé výbavy domku, parkování u domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,00-1,70 Euro na noc a osobu), povlečení, ručníky a osušky, toaletni potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky) a závěrečný úklid, který si však lze doobjednat.
Co je třeba objednat předem?
Dětskou postýlku (2 Euro/den), dětskou židli na krmení (2 Euro/den), povlečení (cena podle počtu kusů).
Co není třeba objednat předem (stačí objednat na místě pobytu): klimatizace domku (4 Euro/den), závěrečný úklid (30 Euro).
Výse uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,30-1,70 Euro na noc a osobu - vyši si určuje místní samospráva), povlečení, ručníky a osušky, toaletní potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky), dětskou postýlku, židle na krmení a závěreční úklid, který si však lze doobjednat.
Kauce: při obsazení domku se vybírá kauce ve výši 100 Eur/domek, která se samozřejmě vrací v den odjezdu v případě bezproblémového předání domku. Pokud si objednáte úklid, nebo v době rekreace se rozhodnete, že si přejete nechat úklid po sebe, pak se z kauce se strhne cena úklidu, což je 30 Eur/domek.
Domácí mazlíčci: pejsků sice máme rádi, ale z hygienických důvodů pejsků a jiné domácí zvířata nemáme možnost ubytovat.

Berte s sebou tedy jen pár věcí! Co? Přečtěte si článek o výbavě mobilních domků!
Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Pár slov o kempu v letosvisku Balatonfüred

Všeobecné informace: kemp, kde jsou umístěné mobilní domky se nachází na břehu Balatonu, znamená to tedy, že je přímý vstup na pláž s tím, že kemp nabízí další možnosti k příjemnému odpočinku ať už cestujte s dětmi nebo přátely.

O letovisku Balatonfüred
O letovisku Balatonfüred se říká, že je hlavním městem severního břehu Balatonu. Věčná soutěž mezi severem a jihem přetrvává dodnes. Jižní břeh o sobě zase tvrdí, že jeho největší město a letovisko Siófok je hlavním městem celého jezera... Faktem je, že jižní pobřeží se táhne na rovině, naopak severní břeh je kopcovitá část tajuplná svými vulkanickými kopci. Naštěstí svaly kdysi aktívních sopek jsou pokryté vinohrady. Na druhé straně klidného Balatonfüredu se nachází pulzující město Siófok. Která strana je hezčí, o tom si udělejte obrázek vy. Mají však jednoho společného jmenovatele: v obou letoviscích se rekreuje naprosto dobře.

Služby v kempu: rekreanti v tomto kempu mají k dispozici dětský bazén s klouzačkou a jeden bazén pro dospělé. Součástí zařízení jsou i opalovací lehátka. Bazény jsou v provozu od 1.6. do 31.8. Pláž je písčitá, pozvolně se prohlubuje, takže strach o děti nemusíte mít. K dispozici je i další klouzačka na pláži vedoucí přímo do jezera. Zdarma ji lze používat od 15.6. do 20.8. Samozřejmostí je dětské hřiště, sportovní hřiště. Za poplatek si můžete pronajmout kolo, tenisový kurt, surf, vodní kolo, kánoe, loďku, nástroje na vodní lyžování a plachtění.

Obchody a služby: k celkovému pohodlí slouží v kempu 4 restaurace, bar, kavárna, zmrzlinový bar, obchod s potravinami, tabáku, atd. Další sužby: sejf, směnárna, veřejně přístupný internet-bod, WiFi.

O zařízení mobilních domků, které jsou však úplně stejné, se dočtete v kapitole  Info  pod odkazem Zařízení mobilních domků.
O platenbních podmínkách se dočtete taktéž v kapitole Info pod odkazem Platební podmínky

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

V níže uvedeném období jsou dostupné jž poslední 2 domky  (pokud budete poptávat jeden z uvedených termínu, berte prosím do úvahy, ze po zaslání nabídky v případě zájmu reagujte co nejdřívě - děkujeme):

Poptávka na Balatonfüred (HC)

Po odeslání poptávky Vám co nejdříve zašleme nabídku. Vyhovuje-li Vám nabídka, prosíme objednejte si služby v době platnosti nabídky. Každopádbě Vám nabídneme auomatický cenu, která již obsahuje veškeré publikované slevy.