Mobilní domky v Maďarsku (lázně, Balaton), v Chorvatsku (Istrie, Dalmácie), ve Slovinsku (lázně)!

Slevy

Kromě slevy, které uvádíme v cenové tabulce připravujeme dalsí slevy.

Obrázková galerie o kempu Vonyarcvashegy

Máte již rozhodnuto?
Pokud ano, klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt bez rizika online!
Klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt ihned. Potvrzení obdržíte během 1 minuty! Pokud zatím si přejete zaslat poptávku, pak zašlete poptávku klasickým způsobem. K tomu použijte vedlejší formulář.

 

Balaton-sever-Vonyarcvashegy

Vyslovuje se takto: " voňarcvašheď "

Obsah:

Základní informace
Ceník mobilních domků v letovisku Vonyarcvashegy
Pár slov o kempu a o letovisku Vonyarcvashegy

Maďarsko - nějvetší sladkovodné jezero Balaton aneb Blatenské jezero - letovisko Vonyarcvashegy (vyslovuje se: voňarcvašheď). Mobilní domky umístěné v pěkném kempu u vody, stinné prostředí. Koutek u Balatonu, kde je opravdový klid. Místo, kde Vás čeká travnatá pláž, a moderně zařízené mobilní domky. Stačí ujet jen pár kilometrů autem či na kole a dostanete se do krásného městečka Keszthely, nebo k světoznámému horkovodnému jezeru Hévíz. Obrázkovou galerii najdete v levém sloupci tohoto článku.
Základní informace

Aqua Camp provozuje mobilní domky v Maďarsku v lázních Bükfürdő, Tiszakécske. U Balatonu v Alsóőrs, Vonyarcvashegy a Siófok. V Chorvatsku: Dalmácie - Pirovac, Istrie - Banjole, Istrie - Pula (Puntižela) a Istrie - Rovinj, Kvarnerský záliv - Klenovica. Jde o nejlepší kempy Evropy.
Místo umístění mobilních domku:
v Kemping és Üdülőfalu Park***
Mobilní domky v provozu: 29.4.-2.10.2016
 

Možno objednat:

 • minimáně 3 noci
  v období 7.-14.5.2016 a 29.5.-18.6.2016 - nástup libovolný den v týdnu,
 • minimáně 7 nocí
  v období 30.4.-7.5.2016, 14.5.-29.5.2016, 18.6.-16.7.2016 - nástup libovolný den v týdnu,
 • minimáně 7 nocí
  v období 16.7.-10.9.2016 - nástup ve středu nebo v sobotu.

Slevy:

 • 10-30 % skoro celou dobu provozu v případě rezervace na 7 nocí!
 • další slevy připravujeme!
Ceník mobilních domků v letovisku Vonyarcvashegy
Období Cena za celý dům
a noc v Euro
Sleva
v případě
objednání
minimálně 7 nocí
30.7.-13.8.2016 82 sleva neni dostupná
13.8..-20.8.2016 82 sleva neni dostupná
20.-27.8.2016 52 sleva neni dostupná
27.8.-3.9.2016 35 sleva neni dostupná
3.-10.9.2016 35 -10%
10.-17.9.2016 35 -20%
17.9.-2.10.2016 26 -30%
Rekreační domky s výše uvedenou slevu jsou vyčleněny
v omezeném počtu!

Výse uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc nezávysle na počtu osob v mobilním domku (maximálně však 5 dospělých a 1 dítě do 16 let), elektřina, voda, teplá voda, plyn a používání celé výbavy domku, parkování u domku.
Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,00-1,70 Euro na noc a osobu), povlečení, ručníky a osušky, toaletni potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky) a závěrečný úklid, který si však lze doobjednat.
Co je třeba objednat předem?
Dětskou postýlku (2 Euro/den), dětskou židli na krmení (2 Euro/den), povlečení (cena podle počtu kusů).
Co není třeba objednat předem (stačí objednat na místě pobytu): klimatizace domku (4 Euro/den), závěrečný úklid (30 Euro).
Výse uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,30-1,70 Euro na noc a osobu - vyši si určuje místní samospráva), povlečení, ručníky a osušky, toaletní potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky), dětskou postýlku, židle na krmení a závěreční úklid, který si však lze doobjednat.
Kauce: při obsazení domku se vybírá kauce ve výši 100 Eur/domek, která se samozřejmě vrací v den odjezdu v případě bezproblémového předání domku. Pokud si objednáte úklid, nebo v době rekreace se rozhodnete, že si přejete nechat úklid po sebe, pak se z kauce se strhne cena úklidu, což je 30 Eur/domek.

Berte s sebou tedy jen pár věcí! Co? Přečtěte si článek o výbavě mobilních domků!
Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Pár slov o kempu v letosvisku Vonyarcvashegy

Všeobecné informace: stinný, travnatý kemp má rodinný charakter, a je umístěn těsně u břehu jezera. Před ním vede cyklostezka vedoucí kolem jezera. Poblíž se nachází město Keszthely. V tomto malém historickém městečku je toho spousta k vidění.

O letovisku Vonyarcvashegy
Letovisko Vonyarcvashegy se jeví jako jeden z nejklidnějších koutů, jako stvořený pro klidnou rekreaci. Kromě blízkosti městečka Keszthely jsou tu i lázně Hévíz. Zárukou na perfektní odpočinek i v případě chladnějších dnů u Balatonu je na světě ojedinělé přírodní horkovodné jezero.

Služby v kempu: v sezóně animační programy pro děti a dospělé, dětské hřiště, stolní tenis, různé sportovní hřiště, travnatá pláž. Za mírný poplatek: pronájem loděk.

Obchody a služby: v kempu restaurace, obchod s potravinami a se zeleninou. Poblíž kempu další obchody.

O zařízení mobilních domků, které jsou však úplně stejné, se dočtete v kapitole  Info  pod odkazem Zařízení mobilních domků.
O platenbních podmínkách se dočtete taktéž v kapitole Info pod odkazem Platební podmínky

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

V níže uvedeném období jsou dostupné již poslední 2 domky  (pokud budete poptávat jeden z uvedených termínu, berte prosím do úvahy, ze po zaslání nabídky v případě zájmu reagujte co nejdřívě - děkujeme):
30.7.-18.8.2016
20.-28.8.2016

Poptávka na Vonyarcvashegy (AC)

Po odeslání poptávky Vám co nejdříve zašleme nabídku. Vyhovuje-li Vám nabídka, prosíme objednejte si služby v době platnosti nabídky. Každopádbě Vám nabídneme auomatický cenu, která již obsahuje veškeré publikované slevy.