Mobilní domky: moderní typ ubytování v lázních Maďarska a u Balatonu

Kontaktujte Maďarsko česky!

Levná dovolená pro celou rodinu v mobilních domcích!
+36 30 680 26 26
info@rekreace-mobilni-domky.cz
Pokud hledáte ubytování v lázních Hévíz, klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt bez rizika online! V nabídce více než 240 možností!
Klikněte na obrázek a rezervujte si pobyt ihned. Potvrzení obdržíte během 1 minuty!

 

Obrázková galerie lázně Hévíz

lázně Hévíz

Mobilní domky v lázních Hévíz od roku 2015 již neprovozujeme.
Litujeme.
Pokud si přejete zajistit ubytování pak prosím kliknete na obrázek nápisem Book Now a můžete si vybrat ubytování v lázních Hévíz.

Pár slov o lázních Hévíz

Maďarsko - lázně Hevíz (Hévíz) - horkovodné léčebné a přírodní jezero je pýchou maďarských lázní. Doporučujeme především pro dospělé osoby které trpí problémy pohybového ústrojí. Pro korektnost dodáváme, že blahodárné účinky jezera se dostaví v případě alespoň po 10-12 dnů intenzívního a každodenního koupání v jezeře. Vyberete-li si formu ubytování v mobilních domcích, pak cena bude přátelská a vychutnáte si i blahodárný klimat lázeňského městečka Hévíz. Obrázkovou galerii najdete v levém sloupci tohoto článku.
Pár slov o lázních Hévíz

O lázních Hévíz:
mimořádným rysem Hévízu je termální jezero o ploše 47 500 m2 s nálevkovitě se svažujícím dnem o hloubce 36.5 m, jehož mírně radioaktivní voda obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Pramen poskytuje 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin. Voda tryskající z kráteru udržuje vodní hmotu jezera v neustálém pomalém pohybu a ještě intenzivnější pohyb je způsobován cirkulací chladnější vody z povrchu, která klesá ke dnu, a horké vody z hloubek, která stoupá k povrchu.
Teplota jezera je 33-34°C v létě a 26-28°C v zimě. Koupající mohou využívat vody jezera po celý rok, buď venku nebo uvnitř. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklý pohled - vysoké odpařování činí nejen koupání pod volným nebem příjemnějším i v nejchladnějších zimních dnech, ale také příznivě ovlivňuje klima širšího okolí kolem jezera.
Cena vstupenky na jezero je cca 10 Euro.

Zpět na obsah