Mobilní domky v Maďarsku (lázně, Balaton), v Chorvatsku (Istrie, Dalmácie), ve Slovinsku (lázně)!

Slevy

Zatím slevy nejsou dostupné.

Obrázková galerie lázně Tiszakécske

Informujeme Vás o tom, že mobilní domky v lázních byly přestěhovaný na Balaton. Dočasně tedy poptávky a objednávky nevyřizujeme.
V tomto kempu však budou umístěné podobné domky od 1.4.2016.
Prosíme vraťte se v březnu na tyto stránky a přečtěte si aktuální nabídku. Děkujeme za pochopení.

lázně Tiszakécske

Obsah:

Základní informace
Ceník mobilních domků v lázních Tiszakécske
Pár slov o kempu a o lázních Tiszakécske

Maďarsko - lázně Tiszakecske (Tiszakécske) - rodinné lázně, kde máme umístěné mobilní domky přímo v lazeňském areálu, takže v ceně již máte i vstupenku s neomezením pohybem mezi svým domkem a lázněmi. Nejde o obrovský lázeňský areál, nýbrž o kompaktní lázničky, kde rodiče, prarodiče a děti mají vše k dispozici. A kdyby toto vše nestačilo v těsné blízkosti lázní se nachází volně přístupná písčitá pláž na Tisze, jako u jediné živé řeky Evropy. Vyberte si formu ubytování v mobilních domcích v lázních Tiszakécske a vychutnejte si nefalšovanou atmosféru velké maďarské nížiny. Obrázkovou galerii najdete v levém sloupci tohoto článku.
Základní informace

Aqua Camp provozuje mobilní domky v Maďarsku v lázních Bükfürdő, Tiszakécske. U Balatonu v Alsóőrs, Vonyarcvashegy a Siófok. V Chorvatsku: Dalmácie - Pirovac, Istrie - Banjole,  Istrie - Pula (Puntižela) a Istrie - Rovinj,  Kvarnerský záliv - Klenovica. Jde o nejlepší kempy Evropy.

Místo umístění mobilních domku: přímo v lázeňském areálu
Mobilní domky v provozu: do 1.11.2015
V celé provozní době možno objednat minimáně 3 noci.
Akční nabídky typu 7=4, 4=3 - na poslední termín letos!

 

Ceník mobilních domků v lázních Tiszakécske
Období Cena za celý dům
a noc v Euro
Akce (typ a období)
12.9.-1.11.2015 30 7=4 a 4=3
12.9.-1.11.2015
Termíny připravujeme Ceny připravujeme Akce připravujeme

Výse uvedené ceny obsahují: ubytování na jednu noc nezávysle na počtu osob v mobilním domku (maximálně však 5 dospělých a 1 dítě do 16 let), elektřina, voda, teplá voda, plyn a používání celé výbavy domku, parkování u domku + vstupenka do lázeňského areálu neomezeným pohyben mezi mobilním domkem a lázněmi.

Výše uvedené ceny neobsahují: rekreační poplatek (platí každá osoba nad 18 let na recepci kempu - výše rekreačního poplatku se pohybuje mezi 1,00-1,70 Euro na noc a osobu), povlečení, ručníky a osušky, toaletni potřeby, drobnou kuchyňskou výbavu (ubrus, papírové ubrousky, čistící prostředky) a závěrečný úklid, který si však lze doobjednat.

Berte s sebou tedy jen pár věcí! Co? Přečtěte si článek o výbavě mobilních domků!
Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Pár slov o kempu a o lázních Tiszakécske

Všeobecné informace: Thermal Kemping Tiszapart má rodinný charakter a nachází se na konci městečka Tiszakécske. Je součástí lázeňského areálu.

Informace usnadňující Vaše rozhodnutí: lázně a kemp tvoří nedílnou jednotku. V ceně ubytování je zahrnuta i vstupenka do lázeňského areálu neomezeným pohyben mezi mobilním domkem a lázněmi.
Vzdálenosti mezi objektami nejsou žádné.

O lázních:
voda lázní vytryskující z hloubky 1344 metrů, o teplotě 52 °C je jemná léčebná voda obsahující uhlovodík sodný s vysokým obsahem fluoridu. Léčebná voda působí blahodárně na muskoloskletální poruchy (MSD) neboli onemocnění pohybového aparátu obzvlášť postihnuté klouby a používá se jako součást poúrazové a pooperační rehabilitace. Léčebná voda působí taktéž dobře na gynekologické potíže. V lázních jsou dva bazény s léčivou vodou, plovárna, dětské bazény, klouzačky, saunový svět, různé masáže a wellnes služby. Za tyto poslední 3 služby se platí zvlášť. A pokud byste se nudili, je k dispozici písečné, volně přístupné koupaliště na břehu řeky Tisza.

Stravování v kempu: restaurace, pizzérie, samoobslužní langošový a klobásový bufet, u plovárny velký bar.
Služby v kempu: kadeřník, masáže, kosmetika, půjčování kol, poblíž recepce Wi-Fi. Dále zdarma dětské hřiště (venkovní i vnitřní), sportovní plochy, animační programy pro děti.

Sport, volný čas: v lázních se nabízejí i následující možnosti (v ceně ubytování): animační programy pro děti a dospělé osoby, minigolf, dobře vybavené dětské hřiště, volejbal a nohejbal, streetball. Za poplatek se nabízí: pronájem kol.


Obchody: u vchodu lázní obchod se zeleninu a ovocem, malý obchůdek s potravinami. V městě respektive ve vzdálenosti 2 km další obchody. Větší nákupní střediska v pěkném městě Kecskemét ve vzdálenosti 27 km.

O zařízení mobilních domků, které jsou však úplně stejné, se dočtete v kapitole  Info  pod odkazem Zařízení mobilních domků.
O platenbních podmínkách se dočtete taktéž v kapitole Info pod odkazem Platební podmínky

Zpět na obsah | Zaslat poptávku

Poptávka na lázně Tiszakécske (AC)

Po odeslání poptávky Vám co nejdříve zašleme nabídku. Vyhovuje-li Vám nabídka, prosíme objednejte si služby v době platnosti nabídky. Každopádbě Vám nabídneme auomatický cenu, která již obsahuje veškeré publikované slevy.